O firmie

BSB Poland Sp. z o.o. jest profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami.

Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą, specjalizującą się w produkcji detali spawanych do elektrowni wiatrowych. Zatrudniamy ponad 240 osób, w tym 215 w dziale produkcji. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników min., inżynierzy spawalnicy, koordynator jakości, specjaliści badań NDT –certyfikowany personel 2 stopnia, programiści lasera, operatorzy CNC.

Nasze doświadczenie zdobyte zarówno w Polsce jak i zagranicą pozwala nam zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów. Skupiamy się na zadowoleniu klienta i kompleksowości oferowanej usługi, co sprawia że jesteśmy poważnym i stabilnym partnerem, który może zaoferować unikalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dużą zaletą naszej firmy są konkurencyjne ceny, a praca w systemie zmianowym pozwala na krótki czas realizacji zamówienia.

 

 

Naszą misją jest dostarczenie klientom najwyższej jakości konstrukcji spawanych oraz innych produktów będących wynikiem procesów produkcyjnych w sposób zapewniający wzrost wartości BSB Poland z uwzględnieniem oczekiwań naszych partnerów biznesowych, przy optymalnym wykorzystaniu zasobów oraz ciągłym doskonaleniu organizacji.

 

Wizją BSB Poland jest zdobycie pozycji wiodącego producenta
konstrukcji spawanych oraz głównego dostawcy na rynku lokalnym i europejskim,
który wyznacza kierunki rozwoju dla całej branży poprzez najwyższe standardy działania.

 

W przypadku większych zamówień jesteśmy w stanie zagwarantować transport na terenie całej Polski  lub w razie potrzeby za granicę.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.